BRANDWORKS

Marka hikâyesini 2009 yılında yeşertmeye başlayan Brandworks, ulusal ve uluslararası pek çok kurum ve markaya çok yönlü iletişim hizmeti veren bir kurumsal iletişim danışmanlığı şirketidir. Sektöre adımımızı attığımız ilk günden itibaren iletişimin gücüne inanarak, tükenmez bir merakla iş süreçlerimizi geliştirdik, çeşitlendirdik ve çağın en yeni araçlarını öncü şekilde kullanarak müşterilerimize geleneksel ve dijital platformlarda değer katmaya kendimizi adadık.

On yılı aşan iletişim yolculuğumuzda 50’den fazla sektörde 100’ü aşkın markayla aynı yolda yan yana yürüdük; ödüllü işlere imza attık. İletişim dinamiklerinden ödün vermeden, bitmeyen bir merakla hep yeniyi keşfettik; cesurca uyguladık.

Kurumsal markalardan yüzünü kurumsallaşmaya, yenilenmeye döndüren birlik, meslek örgütleri ve STK’ların ilham kaynağı ve en büyük destekçisi olduk; olmaya da devam ediyoruz.

Brandworks olarak;


· Marka bilinirlik çalışmaları
· Medya ilişkileri
· Sosyal sorumluluk projeleri üretimi
· Dijital ve sosyal medya çalışmalarımızla öne çıkıyoruz.
· Yeni yatırımlarımızda dijitali başa koyuyor ve iletişimi zamansız-kesintisiz, dünya standartlarında hikayeler anlatarak, yepyeni kanallar açarak büyütüyoruz.
· Etkili içerik üretimi ve yönetiminde iddialı ekibimiz farklı alanlardaki müşterilerimiz için Türkiye’de ses getiren gündemler yaratıyor.
· Müşterilerimizin ihtiyacı olan en doğru algı ve itibar yönetimi çalışmalarını yürüterek yatırımcılar, çalışanlar, rakipler, fikir liderleri ve kamuoyu önündeki imajlarını olumlu yönde güçlendiriyoruz.
· Türkiye’nin başarılarıyla en fazla referans gösterilen ve müşteri zincirini organik olarak büyüten iletişim ajanslarından Brandworks, ilk izlenimde bile ekibinin yetenek-deneyim ve pozitif yaklaşımıyla markaları kendine çekiyor. Kısacası biz, markanızı/kurumunuzu/kişisel marka değerinizi tüm iletişim süreçlerinde güvenle teslim edeceğiniz bir yol arkadaşıyız.

Brandworks, İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği Üyesidir