MÜŞTERİLERİMİZ

Dünyada ilk defa 2001 yılında hayata geçirilen lider oto bakım ve onarım markası AUTO KİNG, mini onarım ve mobil parça onarım konseptleriyle müşterilerine hizmet veriyor. 2011 yılı itibariyle orta ve büyük ölçekli hasar onarımı, oto bakım koruma ve mekanik bakım onarım hizmetlerini bünyesine katan marka, Türkiye, Kıbrıs ve Yunanistan’da hizmet veriyor.

REED TÜYAP ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD ) işbirliğiyle her yıl ambalaj sektörünün önemli markalarını ve sektör profesyonellerini bir araya getiren Avrasya Ambalaj Fuarı, 23. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 25-28 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuar; 40 ülkeden 1150 katılımcı ve 95 ülkeden 58.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

2015 yılında Şuayp Demirel tarafından kurulan Avşar Maden Suyu, 10.000 m² kapalı alanda toplam 330.000 m² alan üzerine kurulu fabrikasında hizmet veriyor. 200 ml hacminde özel şişelerinde, sade ve 15 farklı meyve aromalı maden suyu çeşitleriyle tüketicileriyle buluşuyor.

1965 yılında kurulan Bambi Yatak son 10 yıldır yatak-baza-başlık üretmekte olup her geçen gün artan ürün kalitesi ve müşteri portföyü ile en iyi hizmeti veriyor. Fabrikası İzmir Torbalı da bulunan Bambi Yatak 40.000 m2 lik kapalı alanda 520 kişilik tecrübeli ekibi ile en son teknolojiye sahip üretim bant ve makineleri kullanarak, günlük 100 oturma grubu, 1000 adet yatak, 500 adet baza ve başlık üretimi ile müşterilerine hizmet veriyor.

Black Desert Online, son teknoloji görselleri ve beceri temelli savaş sistemi ile MMORPG türüne yeni bir bakış açısı getiriyor. Black Desert Online, oyun piyasasındaki en gelişmiş karakter özelleştirme sistemine sahip. Bu özellik sayesinde bütün oyuncular kalıplardan sıyrılıp tamamen kendilerine özgü karakterler oluşturabiliyor. 

İtalyan tasarımı ve üstün teknolojinin buluştuğu BTicino; yaşam, çalışma ve üretim alanlarına entegre olarak, enerji dağılımı, interkom, aydınlatma kontrolü, iklimlendirme, müzik yayın ve güvenlik konularında çözümler sunuyor. Dünya çapında kalite anlayışını, esnekliği, yeniliği ve sürdürülebilir büyümeyi bir araya getiren BTicino; 1989 yılından itibaren Legrand Grup'a bağlı olarak faaliyet gösteriyor.

Bebek, çocuk ve genç odası sektöründe öncü ve lider olan Çilek, 1995 yılında Türkiye'de kuruldu. Tasarladığı özgün tasarımları tüm dünya çocuklarına ulaştırmayı hedefleyen Çilek, ilk yılından itibaren uluslararası pazarlara açıldı ve dünya mobilya sektörünün önemli markalarından biri oldu.

2005 yılında kurulan Eleman.net, firmalara aradığı nitelikli elemanı sağlarken, adayların en hızlı şekilde istihdam edilmesini amaçlar. 250.000 üye firma ve 10 milyondan fazla iş arayana hizmet veren Eleman.net, mavi yaka ve ara kademe pozisyonlarda lider konumda şirketlerden biri.

1989 yılında kurulan Estap, Türkiye’nin 19” Rack kabinetler ve aksesuarları, telekom saha kabinetleri, server ve data center kabinetleri ve IT sektörüne yönelik geniş bir ürün yelpazesiyle sektörün önde gelen firmaları arasında yer alıyor.

Sağlık endüstrisinin tüm bileşenlerini bir araya getirmek için yola çıkan Expomed Eurasia Fuarı, yurt içinden olduğu kadar yurt dışından da yoğun ziyaretçi ilgisiyle karşılaşıyor. İstanbul’u medikal sektörün kalbi haline getiren fuar, geçtiğimiz yıl; 4.972’si yabancı, 29.114’ü yerli olmak üzere toplam 34.086 profesyonel ziyaretçiyi ağırladı.

1993 yılında kurulan Fethiye Otelciler Birliği Derneği, Ülke ve Bölge turizminin gelişimi için her türlü girişim ve hizmetlerde bulunmak üzere, Fethiye ve çevresinde bulunan otel işletmecilerinin bir çatı altında toplanmasını amaçlayarak, sektörün ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşlarla iletişimini sağlıyor.

Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettirmektedir. 30 üretim tesisine sahip Geberit’in genel merkezi İsviçre’de, olmak üzere 40 ülkede, 12.000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

Ercem Tekstil, 2005 yılında Giovane Gentile Limited Edition markasına entegre Giovane G. Designers markasını da üretimine katarak tüm erkek trendlerini tek çatı altında, tüm mağazalarında birleştirdi. Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika da birçok konsept mağaza dışında, aynı zamanda yüzlerce corner mağazalarda koleksiyonlarını tüketiciler ile buluşturmaktadır.

1989 yılında Çağlayan’da markanın kurucusu Levent Penso tarafından ev dekorasyonu ürünlerini ve cafe konseptini birleştirerek mağazacılığa ilk adımını attı. Daha sonra dönemin en önemli alışveriş merkezi Akmerkez AVM’nin ikinci en büyük metre kareli dükkânını kiralayarak hem ev dekorasyonu hem cafe hem de kadın giyim markalarını birleştirerek Türkiye’nin en farklı konseptini oluşturdu.

İnform, kesintisiz güç kaynakları başta olmak üzere, GSM ve telekomünikasyon sektöründe kullanılan özel enerji sistemleri, doğrultucular, 19'' Rack kabinleri, otomatik ve statik voltaj regülatörleri, alçak gerilim panoları, IT hastane sistemleri, aktif harmonik filtre, transformatörler, elektronik kartlar, enerji tasarruf sistemleri, yenilenebilir enerji sistemleri vb. ürünleri satışa sunuyor.

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinin en son modellerinin yanı sıra mobilya yan sanayi firmalarının ürün ve hizmetlerini sergilendiği fuar, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluşturuyor.30 yıldır faaliyet gösteren fuar, bu yıl 14-18 Ekim 2017 tarihlerinde tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde tüm sektör profesyonellerini ağırlamaya hazırlanıyor.

İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği, Mart 1973 tarihinde kurulmuştur. Türkiye genelinde İstanbul, Akdeniz, Ege ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri olmak üzere 4 Genel Sekreterlik bünyesinde yer alan Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği`nin koordinatörlüğü, İstanbul İhracatçılar Birliği’nce yürütülmektedir.

Pencere, kapı ve cam endüstrilerinin tüm bileşenlerini bir araya getirmek için yola çıkan dünyanın ikinci, Avrasya Bölgesi’nin ise en büyük ihtisas fuarı Avrasya Pencere, Kapı ve Cam, sektörün buluşma noktası olmaya devam ediyor. Fuar, güvenlik ve teknolojiyle bütünleşmiş inovasyon harikası akıllı ürünleri takipçileriyle buluşturuyor.

Maden ve doğal taş sektörü ülke ekonomisine büyük katkı sağlıyor. Doğal Taşta dünya rezervinin yüzde 33’üne sahip olan Türkiye, bu alanda yapılan ihracatın lideri konumunda. 90 çeşit madenin 70’i ülkemizde mevcut.Maden ürünlerin mevcut ve hedef pazarlarda tanıtımın sağlanmasına, imajının geliştirilmesine ve ihracat potansiyelinin arttırılmasına yönelik faaliyetlerde bulunarak sektörün gelişimine katkı sağlamak.

Kayseri’de küçük bir marangoz atölyesinde 1976 yılında tamamen yerli kaynaklarla kurulan Kilim Mobilya, evrensel standartlara uygun, dünya genelinde yüksek teknoloji ile donatılmış makine ve ekipmanlarla koltuk takımlarından mutfak masa ve sandalyesine, yatak odasından genç odasına, yemek odasından plazma ünitelerine kadar kaliteli ve yenilikçi ürünlerini  350 bin metrekare kapalı 180 bin metrekare açık alanda üreterek müşterilerine hizmet veriyor.

Marine, Dondurulmuş, Canlı, Taze, Salamura, Füme, Kurutulmuş ve Konserve ürünleriyle beğeni toplayan Kocaman Balıkçılık, ITQI Üstün Lezzet Ödülü ve Great Taste Award Ödülü ile bu alandaki gücünü ortaya koymaktadır.

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman bir markadır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve 215 binin üzerinde farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır.

Takım tezgahları, metal-sac işleme makineleri, üretim teknolojileri gibi alanlarda faaliyet gösteren firmaların katılım sağladığı Takım Tezgâhları Sanayici ve İşadamları Derneği (TİAD), TÜYAP ve Makina İmalatçıları Birliği (MİB) desteğiyle iş birliği ile düzenlenen Maktek Avrasya, her yıl binlerce ziyaretçiye kapılarını açıyor.

MAKTEK Avrasya Fuarı’nın Ege ayağını oluşturan Takım Tezgâhları Sanayici ve İşadamları Derneği (TİAD), TÜYAP iş birliği ve Makina İmalatçıları Birliği (MİB) desteğiyle düzenlenen MAKTEK İzmir, sac işleme ve kaynak makinaları, kesme ekipmanları, ısıl işlem donanımları, taşıma sistemleri, yağlama ve soğutma gibi sistemlere ev sahipliği yapıyor.

Takım Tezgâhları Sanayici ve İşadamları Derneği (TİAD) ile TÜYAP iş birliği ve Makina İmalatçıları Birliği (MİB) desteğiyle düzenlenen MAKTEK Konya, üniversal talaşlı imalat makineleri, sac işleme makineleri, taşıma sistemleri, yağlama ve soğutma gibi daha birçok sistemin sergilenmesi için kapılarını bu sene ilk kez Konya’da açtı.

MOSFED, Türk mobilya sektörünün sahip olduğu potansiyeli daha ileri taşımak; sektörün tasarım, markalaşma, pazarlama gibi “kurumsallaşma” başlığı altında toplanabilecek sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak ve üretim ile ihracatta koyulmuş hedeflere ulaşmak amacıyla sektörün önde gelen derneklerinin “çatı kuruluşu” olarak kurulmuştur. MOSFED tüzel kişiliği, bugün sektörde 61 ilde, 36.000 üretim birimi ile tabana yayılmış üreticilerin iradesini temsil eden en önemli aktördür.

1981 yılında Ordu merkezde 8 masalı bir pide salonu olarak faaliyetine başlayan Aktaşlar Lezzetler Gurubu, bugün Nelipide Gurme markası ile 2013 yılından beri hizmet veriyor. Farklılaşan lezzeti ve restoran konseptiyle pideye sınıf atlatan Nelipide Gurme, kendine özgü lezzetleriyle pide restoranı algısında farklılık yaratıyor. Nelipide Gurme, İstanbul Bağdat Caddesi ve Beylikdüzü şubeleri ile hizmet veriyor.

2012 yılında kurulan REED TÜYAP Fuarcılık, bünyesinde bulunan Ağaç İşleme Makinesi Fuarı, İNTERMOB Fuarı, Avrasya Kent Fuarı, Pencere, Kapı, Cam Fuarı 2017, Expomed Eurasıa 2017, FOODTECH Fuarı, Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı ve Laptechmed 2017 fuarları ile sektöründeki uzmanlığını sürdürmektedir.  

Takım tezgahlarının, tamamlayıcı ekipman ve takımlarının ithalatı, ihracatı ve imalatı alanında faaliyet gösteren sanayici ve işadamlarını bir araya getirerek; sektörün mesleki ilkelerini oluşturup uygulanmasını sağlamak ve üyelerini yurtiçinde ve yurtdışında ilgili platformlarda en iyi şekilde temsil etmek amacıyla kurulmuş bir meslek örgütüdür. Derneğin bugün 189 üyesi olup olup; Türkiye’deki takım tezgahı ihtiyacının %80’den fazlası TİAD üyeleri tarafından karşılanmaktadır.

1990 yılından beri lüks ve delüks Hac- Umre seyahatleri düzenleyen Vizyon Turizm, bilet satış, konaklama hizmetleri, sosyal aktiviteler, kültürel ve turistik tur organizasyonları gibi turizmin birçok faaliyetinde hizmet vermektedir.


REFERANSLARIMIZ

ANEL GRUP
BİREVİM
CEYLAN İNŞAAT
CRM MEDYA
DOÇ. DR. ÇAĞATAY ÖZTÜRK
ECZACIBAŞI
EMSAN
ENERYA
FU GAYRİMENKUL
INTERSPORT
İSFANBUL
İSTANBUL NıGHT FLıGHT
JIVA BEACH RESORT
KENT AVRASYA
LEJANT PROJE
MARU
ÖZDİLEK HOLDİNG
ÖZDİLEK PARK
Panço
Paşa Fırını
RIVER PLAZA
Rs Servis
SARAN HOLDİNG
SHAPED FRUIT
SPOR FUARI
TETSİAD
TÜRKİYE MOBİLYA SANAYİCİLERİ DERNEĞİ
UNIBABY
Ünlülerden Eğitim / unlulerdenegitim.com
WEBER
WYNDHAM GRAND

Brandworks PR ajansı, Türkiye kurumsal iletişim danışmanlığı sektöründe, gerçekleştirdiği yaratıcı içerikler ve hizmetler ile kısa zamanda kendine iyi bir yer edinmiş, ulusal ve uluslararası alanda birçok markaya halkla ilişkiler danışmanlığı hizmeti vermektedir. Brandworks.com.tr, geleneksel ve dijital medya ilişkileri noktasında uzman ekibiyle çalışmakta, yaklaşık 50’den fazla sektöre aynı anda hizmet vermektedir. Geleneksel ve dijital medya süreçlerinin yanı sıra, itibar yönetimi ile müşterilerinin hedef kitleleri karşısında olumlu algılanmasını artırmak, tüketiciyle duygusal bağ kurmak ve sürdürülebilir olarak tercih edilen ve sektöründe söz sahibi marka olma yolunda çalışmalar gerçekleştirmektedir. Brandworks PR ajansı, markaların PR etkinlikleri ve organizasyonlarına nasıl çok daha fazla değer katabileceklerine odaklanarak onlarla her daim dirsek temasında çalışmalar yürütmektedir. İtibarın en önemli bileşenlerinden olan sosyal sorumluluk projeleri hazırlayarak, markaların bu alanda nasıl hareket etmeleri gerekliliğinden, sosyal medya hesap yönetimi ve influencer iş birlikleri de gerçekleştirmektedir. Markaların dışarıya açılan yüzü olan kurumsal kimlik, görsel kimlik ve kreatif iş süreçlerinde de yer alan Brandworks PR ajansı, kurumsal dergi yayıncılığı üzerine de çalışmalarda bulunmaktadır.