BRANDWORKS

BRANDWORKS

2009 yılında yeni bir hikâye yazmaya başladığımızda hayal kurmanın ve kurduğumuz hayallerin peşinden gitmenin önemine inandık. 9 yıllık serüvenimize 50’ye yakın sektör, 100’e yakın marka ve pek çok tecrübe sığdırdık. Ve şimdi geldiğimiz noktada, tecrübe ve bilgi birikimimizi yeni bir başlık altında topluyoruz: BRANDWORKS.

Peki, biz Brandworks olarak ne yapıyoruz?
PR, etkinlik, reklam süreçlerini  yerine de / PR, etkinlik, dijital ve reklam süreçlerini 360 derece yaklaşımı ile yönetiyor; müşterilerimize kreatif çözümler sunuyor ve tüm bunları yaparken ilk günkü kararlılığımızla adımlarımızı atıyoruz.

Rekabetin kendisini iyiden iyiye hissettirdiği günümüz dünyasında müşterilerimizi doğru stratejilere yönlendirmek, marka bilinirliklerini artırmak, başarılarını görünür kılmak, yaratıcı projelerimizle markaları ‘ilham veren’ konumuna taşımak öncelikli hedeflerimiz.

Sevdiğimiz ve en iyi bildiğimiz işi yapmak için koyulduğumuz bu yolda; iletişim ve pazarlama dünyasına yeni renkler eklemeyi amaçlıyoruz. İlham aldığımız hikâyelere sahip çıkarak, hayal kurmaktan vazgeçmeyerek, ilk günkü tutkumuzu ve heyecanımızı koruyarak...

EKİBİMİZ

Güneş ÖZKAN

Ajans Başkanı

Gizem ÖKTEM KÜÇÜK

Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Nuray BÜYÜKBAŞ

Medya Grup Direktörü

Gülnur BAYRAK

Marka Yönetmeni

Zeynep DURU

Marka Yönetmeni

Sema ERSOP

Marka Yönetmeni

Zeynep AYDIN

Metin Yazarı

Burçin GÖKÇEN

İş Geliştirme Direktörü

Deniz CEYLAN

Etkinlik ve Proje Yöneticisi

İrem YÜREKLİ

PR ve Medya Sorumlusu

Can ARSLAN

Dijital Medya Direktörü

Hazal AKŞİT

PR ve Medya Sorumlusu

Büşra VURAL

PR ve Medya Sorumlusu

Serhat YILDIRIM

Finans ve İdari İşler Yöneticisi